Prostowanie Włosów

NANOKERATIN SYSTEM - KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Nanokeratin system to rewolucyjna technologia w dziedzinie prostowania włosów, dzięki której, przywrócony zostaje naturalny wygląd włosów utrzymujący się od trzech do pięciu miesięcy Nanokeratin System przywraca gładkość, witalność, jedwabistość Twoich włosów. Ta niepowtarzalna formuła oparta jest na cząsteczkach kaszmirowej nano-keratyny, naturalnych aminokwasach, olejkach i witaminach, dzięki którym Twoje włosy są odpowiednio nawilżone, promieniste, piękne i jedwaabiste w dotyku a dodatkowo zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Zabieg ten jest odpowiedni do każdego typu i koloru włosów, w szczególności dla włosów zniszczonych. Dzięki produktom Nanokeratin System Twoje włosy będą perfekcyjne! Więcej>> 

Odbudowa struktury i likwidacja puszenia:

Zniszczone, splątane, puszące się włosy??? Możesz to zmienić… Jeśli marzysz o odbudowanych, lśniących włosach - Nanokeratin System- to kuracja dla Ciebie!

Czy wiesz, że Nanokeratin System zawiera w swoim składzie proteiny z soi, owsa i pszenicy tworzą warstwy zatrzymujące wilgoć i ochronne, blokujące wpływy z zewnątrz, dodając blasku i objętości włosom, powodując, że włosy łatwiej się układają. Kombinacja tych składników bogatych w białko daje efekty zmiękczające, zwiększając elastyczność włosów i redukując ich łamliwość.

Nanokeratin System uwolni Cię od codziennego obowiązku „robienia czegoś z włosami”, co sprowadza się do niezdarnego suszenia i układania w domu i cotygodniowej wizyty u Twego fryzjera – oszczędzisz czas i pieniądze. Tylko kilka minut poświęconych na stylizację każdego ranka, i będziesz wyglądać świetnie. Więcej>>